“Вечір з джазом” на ІІ фестивалі музичного мистецтва “Академія”

НовиниComments Off on “Вечір з джазом” на ІІ фестивалі музичного мистецтва “Академія”

“Вечір з джазом” на ІІ фестивалі музичного мистецтва “Академія”

Мистецтво джазу – це вміння імпровізувати, бути “на ти” зі складними ритмами та вигадливою гармонією; бути солістом, але водночас не відступати від своєї ролі в ансамблі, і найскладніші твори виконувати з легкістю і невимушеністю…

Мистецтво джазу прагнуть опанувати студенти створеної лише минулого року кафедри естради та джазу у ЛНМА ім. М.В.Лисенка. І якщо окремі студенти лише пізнають цей напрям, то деякі з них вже можуть похвалитися неабиякими успіхами! Принаймні прихильність слухачів і гучні оплески молоді джазові музиканти вже заслужили!

“Вечір з джазом” відбувся в рамках ІІ фестивалю “Академія”, на якому виступили джазовий ансамбль (керівник – Ігор Гнидин), біґ-бенд (диригент – Сергій Кушнірук) та студенти кафедри естради та джазу ЛНМА ім. М.В.Лисенка з вокальними та інструментальними композиціями. Також у концерті взяв участь чоловічий вокальний ансамбль – “La Vivo” (керівник – Остап Майчик), знаний не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Впродовж концерту прозвучали популярні та джазові твори у різних жанрах та вигадливих аранжуваннях – від колискової та госпелу до авангардного фрі-джазу і джаз-року, які мали на меті продемонструвати універсальність джазових виконавців-студентів ЛНМА ім.М.Лисенка.

Стефанія Олійник, музикознавецьIMG_0715 IMG_0711 IMG_0710 IMG_0704IMG_0719

Comments are closed.

Всі права захищено © Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка, 2015
Створено Inneti Innovations