У пошуках короля Ліра: Верді

НовиниComments Off on У пошуках короля Ліра: Верді

Lir-teatr-repetyciya-017

У 2013 році польська театральна організація JUTROPERA виграла конкурс, оголошений в межах проекту «Європейська столиця культури – Вроцлав». Знаний польський оперний режисер Міхал Знанецький (співпрацював із Пласідо Домінґо, Лоріном Мазелем, Хосе Кура та іншими видатними музикантами) і його помічник, талановита молода польська режисерка Зофія Дов’ят, розпочали масштабний проект «Голос виключених». Його суттю є постановка соціальних вистав, у яких водночас спіпрацюють професійні актори та соціально незахищені особи – люди з будинків опіки, діти із сиротинців, представники національних меншин і т.п.

Декілька вистав було зреалізовано у Польщі, а також в Італії та Аргентині. І ось 3 та 4 грудня довгоочікувана прем’єра опери «У пошуках короля Ліра: Верді» за Вільямом Шекспіром відбулася на сцені Львівського драматичного театру імені Лесі Українки.

У ролі Короля Ліра виступив знаний польський бас – Єжи Артиш. Ролі його трьох доньок (Корделія, Гонерілья, Реґана) блискуче виконали студентки вокального факультету нашої Академії – Соломія Городецька, Орися Гуга та Надія Дубченко. Також на сцені – Орекстр Оперної студії ЛНМА імені М.В.Лисенка під батутою Юрія Бервецького.

Детальніше про проект можна прочитати тут:

http://ipress.ua/photo/sotsialna_opera_u_poshukah_korolya_lira_verdi_146975.html

 

Comments are closed.

Всі права захищено © Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка, 2015
Створено Inneti Innovations