Концерт аспірантів ЛНМА ім. М.Лисенка

НовиниComments Off on Концерт аспірантів ЛНМА ім. М.Лисенка

Концерт аспірантів ЛНМА ім. М.Лисенка

Мабуть аспірантура – це “золотий вік” для музиканта. Майстерність виявляється не тільки через технічні навички, але й художню осмисленість власної творчості, хвилювання відступає на користь непідробним емоціям, а професійність збагачується від спілкування з широким колом і музикантів, і слухачів….

У концерті “Кларнетові фантазії”, що відбувся 16 квітня у Малому залі ЛНМА ім. М.В.Лисенка, взяли участь аспіранти-асистенти Тарас Гамар (кларнет), Антоніна Лісогорська (сопрано) та Ірина Кірчанова (фортепіано). У всіх музикантів за плечима величезний досвід всеукраїнських та міжнародних конкурсів, численні перемоги, яскраві концертні виступи та оперні постановки.

Програма концерту була укладена із фантазій для кларнету та фортепіано на теми з найвідоміших і найпопулярніших опер: “Травіати” та “Ріголетто” Дж. Верді, “Тоски” Дж. Пучінні, “Кармен” Ж.Бізе. Жанр оперної фантазії чи парафрази має на меті віртуозно і разом з тим невимушено “нагадати” слухачам улюблені моменти з опер, з чим блискуче впоралися Тарас Гамар та Ірина Кірчанова. Поряд з інструментальними дуетами прозвучали сольні арії із творів Дж.Верді, Дж. Пучінні та Ж.Оффенбаха у виконані Антоніни Лісогорської. Блискуча майстерність виконавців, улюблені мелодії та неповторна атмосфера вечора, заставляли публіку вигукувати “Браво!” після кожного номеру концерту.

Олійник Стефанія, музикознавецьаспірантиIMG_0635 IMG_0640 аспіранти

 

Comments are closed.

Всі права захищено © Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка, 2015
Створено Inneti Innovations