Контрасти камерної музики

НовиниComments Off on Контрасти камерної музики

Контрасти камерної музики

   Саме таким словом можна описати концерт камерної музики у виконанні студентів ЛНМА ім. М.Лисенка, який відбувся 19 квітня в рамках ІІ фестивалю «Академія». Організаторами події виступили кафедри камерного ансамблю, концертмейстерства та сольного співу.

Концерт вразив своєю насиченістю, широким стильовим діапазоном та міжнаціональним спектром репертуару – від творів бароко (Г.Генделя, Д.Бортнянського), до музичних втілень ХХ ст. (А.П’яццолли, К.Боллінга, П.Людвіга).

Перший відділ концерту був позначений романтичними рефлексіями (творами Е.Гріга, П.Чайковського, Ф.Мендельсона), та цікавою Увертюрою на єврейські теми С.Прокоф’єва, яка значно пожвавила атмосферу вечора. Другий відділ пройшов на одному диханні – майстерно виконані арії з опер, романси, вокальні мініатюри, легкі для сприйняття інструментальні тріо та дуети не давали змовкати гучним аплодисментам та схвальним вигукам.

Варто відмітити, що концерт камерної музики вкотре підтвердив високий рівень виконавства нашої альма-матер, відмінну школу наставників, професійність у трактуванні музичного твору та вміння звучати як єдине ціле.

Валентина Маруняк, студентка ІІ ТКФ

Comments are closed.

Всі права захищено © Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка, 2015
Створено Inneti Innovations