«Barocco caractteristico»

НовиниComments Off on «Barocco caractteristico»

«Barocco caractteristico»

 

9 грудня 2015 року у Львівській філармонії відбувся концерт оркестру барокової капели
ЛНМА ім. М. Лисенка з концертною програмою «Barocco caractteristico».  Колектив відомий своєю співпрацею з скрипалем Олександром Пільченом (Троссінген, Німеччина), Мареком Топоровським (Варшава), Анґелікою Мотс (Базель, Швейцарія) та іншими відомими музикантами.

Представлений концерт став підсумком майстер класу з інтерпретації інструментальної музики XVIII ст., проведеного скрипалем Радославом Камєняжем (Варшава, Вроцлав) на запрошення Відділу історичного виконавства при кафедрі історії музики
ЛНМА ім. М. Лисенка.

Радослав Камєняж закінчив Музичну академію ім. І. Падеревского в Познані в класі скрипки проф. Ядвіґи Калішевскої і асист. Якуба Гауфи і Музичну академію ім. К. Ліпіньского у Вроцлаві в класі барокової скрипки в д-ра Збіґнєва Пільха. Він є лауреатом численних національних скрипкових та інтепретаторських конкурсів в Польщі та закордоном.

Концерт розпочався посвятою пам’яті Романа Стельмащука – музикознавця, аранжувальника, педагога, невтомного популяризатора давньої української музики – Колисковою з опери Дмитра Бортнянського «Син-суперник». Далі в програмі прозвучали твори барокових композиторів: Battalia a 10 Генріха Іґнаца фон Бібера, Увертюра La stravaganza D-dur Карло Тезаріні, Suite Burlesque de Quixotte Георга Філіпа Телемана, Концерт Cdur для флейти dolce та скрипки Йогана Ґотліб Ґрауна.

Солістами виступили Радослав Камєняж та Божена Корчинська (викл. ЛНМА ім. М. Лисенка, стипендіатка «Gaude Polonia»).

Катерина Загнітко

IMAG0816

IMAG0815

Comments are closed.

Всі права захищено © Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка, 2015
Створено Inneti Innovations