Звернення Ректора до студентів та викладачів

08.09.2020 to 30.09.2020

Шановні викладачі, студенти ЛНМА імені М. В. Лисенка!

З понеділка 14 вересня – заняття в Академії проводитимуться в звичній для нас індивідуальній (“очній”) формі навчання. Семінарські заняття відбуватимуться в контактній формі, невеликими групами (5-8 осіб). Лише лекційні, на яких присутність студентів більша 20 осіб – проводитимуться дистанційно.

Викладачів, які проводитимуть семінарські заняття, прошу до 14.09 скласти і подати в навчальну частину та деканат розклад їх проведення.

Шановні колеги! Студенти Академії!

Безпека життєдіяльності навчального процесу залежить тільки від вас самих! Неухильно виконуйте усі карантинні вимоги! В коридорах, в авдиторіях користуйтесь захисними масками (там, де це можливо). Користуйтесь дезінфікуючими розчинами, при зустрічі зберігайте дистанцію (1,5-2 м). Якщо у вас проявляються симптоми захворювання: недомагання, нежить, температура більше норми – залишайтесь вдома, а студенти  – в гуртожитку! Зверніться до сімейного лікаря, медичної сестри в гуртожитку, для отримання конкретних рекомендації щодо подальших дій. В студентському гуртожитку на першому поверсі виокремлено три ізоляційні приміщення.

Для поселення в гуртожиток необхідна довідка від сімейного лікаря про стан здоров’я студента та членів його сім’ї (у випадку захворювання на COVID-19 будь-кого з членів сім’ї, студенти зобов’язані знаходитися дома!), довідка про проходження флюорографії. Усі довідки повинні бути датованими не пізніше ніж за три дні до поселення а гуртожиток. Ці вимоги  продиктовані сьогоденням і реальною небезпекою життю. Вони стосуються кожного з нас, як студентів, так і викладачів Академії.

Прошу вас усіх з розумінням віднестися до мого звернення, виконати вимоги, які у значній мірі допоможуть зберегти здоров’я , життя.  Бажаю вам усім здоров’я, творчих звершень в праці та навчанні! Пам’ятайте що все має свій початок і кінець! Vita brevis, ars longa!

З повагою,

ректор І. Пилатюк

Всі права захищено © Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка, 2015
Створено Inneti Innovations