Jazz Kolo 2016-2017

18.09.2016 to 15.06.2017

Новий сезон Джаз-Кола – це шість мініфестивалів та конкурсів, присвячених різним інструментам та вокалу: Jazz Guitar Kolo, Jazz Drums Kolo, Jazz Bass Kolo, Jazz Piano Kolo, Jazz Brass Kolo, Jazz Voices Kolo.

Jazz Kolo є спільним проектом разом з кафедрою музичного мистецтва естради та джазу ЛНМА імені М. В. Лисенка.

Кожен конкурс проходитиме у м. Львів у Львівській Музичній Академії (Консерваторії). Перший конкурс гітаристів Jazz Guitar Kolo відбудеться 18 вересня. І завершиться галаконцертом у Львівській Копальні кави за участі членів журі (Олександр Павлов, Сергій Овсяніков, Євген Уваров, Дмитро Коваленко) та переможців конкурсу. Також на концерт запрошуються відомі Львівські гітаристи Олександр Балабан, Андрій Бадюк та молоді музиканти.

На наступний день – концерт, зйомка, запис та нагородження переможців конкурсу в Києві , в Палаці Україна (Малий зал).

Два наступні дні – концерти-міні-фестивалі в Миколаєві та Одесі.

КОНЦЕРТИ-МІНІ-ФЕСТИВАЛІ

Шість концертів-фестивалів кожних два місяці, де будуть представлені окремо: гітара, барабани, бас, клавішні, духові та вокал. В кожному концерті прийматимуть участь найавторитетніші музиканти, що представляють даний інструмент в Україні. Готуватимуться яскраві музичні програми. Учасники концерту також будуть задіяні як члени журі конкурсу, що проходитимуть напередодні концерту у м. Львові в Музичній Академії (Консерваторії).

Jazz Guitar Kolo

18 вересня: КОНКУРС гітаристів – Львів, у Львівській Музичній Академії та гала-концерт у Львівській Копальні кави

19 вересня: нагородження переможців конкурсута гала-концерт, Київ, Палац Україна (Малий зал)

21 вересня: концерт-міні-фестиваль, Миколаїв

22 вересня: концерт-міні-фестиваль, Одеса.

Jazz Piano Kolo

10.10 – Львів // 11.10 – Київ //   12.10 – Миколаїв // 13.10 – Одеса

Jazz Drums Kolo

12.12. – Львів // 13.12 – Київ //   14.12 – Миколаїв // 15.12 – Одеса

Jazz Bass Kolo

13.02 2017- Львів // 14.02 – Київ //   15.02 – Миколаїв //  16.02 – Одеса

Jazz Brass Kolo

10.04 – Львів // 11.04 – Київ //   12.04 – Миколаїв  // 13.04 – Одеса

Jazz Voices Kolo

12.06 – Львів // 13.06 – Київ //   14.06 – Миколаїв // 15.06 – Одеса

КОНКУРС

Конкурс відбуватиметься у два тури.

1-й тур – відбір 10-ти учасників конкурсу членами журі (авторитетні, відомі в Україні музиканти: Олександр Павлов, Сергій Овсяников, Євген Уваров, Дмитро Коваленко) за допомогою надісланого відео та методом голосування в інтернеті (Facebook–лайків). Усі відео будуть представлені на сторінці конкурсу у Facebook.  Відбір 10-ти учасників відбуватиметься з 11 серпня по 15 вересня.

2-й тур – виступ 10-ти учасників у м. Львові в Львівській Музичній Академії (Консерваторії) зі сталим стейджбендом (Наталя Лебедєва, фортепіано, Ігор Закус, бас, Сергій Балалаєв, барабани), де учасники грають по дві п’єси різного характеру.

Переможці конкурсу (1, 2, 3 місце) беруть участь разом із членами жюрі у гала-концерті, що відбудеться цього ж вечора у Львівській Копальні кави а також отримують нагороди від компанії Musician та беруть участь у концерті-зйомці наступного дня в Києві в Палаці Україна.

УМОВИ КОНКУРСУ:

1. До участі в конкурсі запрошуються молоді люди, віком від 15 до 25 років, які виконують імпровізаційну музику (blues, jazz, funk, fusion, тощо).

2. На перший тур потрібно вислати відео двох п’єс різного характеру на адресу організаторів
http://musician.ua/jazzkolo/.

3. На другому турі 10 відібраних учасників грають по два твори (різного характеру: джазові, блюзові стандарти або авторські п’єси) зі стейдж-бендом.

4. Дорога та проживання – за власні кошти.

ПРИЗИ:

Перше місце – музичний інструмент (електро-гітара, барабани і т.д.) від компанії Musician, а також участь у запису та зйомці концерту в Палаці Україна, Малий зал (Київ) та Копальні кави (Львів).

Друге, третє місце – цінні подарунки від компані Musician, а також участь у записі та зйомці концерту в Палаці Україна (малий зал, Київ) та Копальні кави (Львів).

ІДЕЯ: Розвинути та розкрутити нову ґенерацію українських музикантів, стимулювати розвиток та забезпечити майбутнє українського джазу.

Афіша Jazz Kolo

Реєстрація учасників конкурсу

Ігор Закус про Jazz Kolo

Відео зареєстрованих учасників

Всі права захищено © Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка, 2015
Створено Inneti Innovations