Алгоритм дій при виявленні симптомів ГРВІ у студентів, які проживають в гуртожитку

14.09.2020 to 31.10.2020

Н А К А З

11.09.2020                                             м. Львів                                    № 231

Про запобігання поширенню

коронавірусної хвороби COVID-19

та використання покрокового

алгоритму дій при виявленнні

симптомів ГРВІ у студентів академії

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у новому навчальному 2020-2021 році, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України (зі змінами та доповненнями), листів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України

НАКАЗУЮ:

1. Прийняти за основу та неухильного виконання покроковий алгоритм дій при виявлення симптомів ГРВІ («Шлях пацієнта») у студентів, які проживають в студентському гуртожитку Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка

АЛГОРИТМ ДІЙ ПРИ ВИЯВЛЕННІ СИМПТОМІВ ГРВІ («ШЛЯХ ПАЦІЄНТА»)

Загальні норми

 1. Відповідальність за лікування студента несе сімейний лікар.

 2. Студент при ознаках ГРЗ потребує негайного переміщення у ізоляційну, в подальшому в карантинну зону.

 3. Карантинною зоною визначається окреме приміщення (гуртожиток, ін.).

 4. Ізоляційну зону можна виділити в кожному гуртожитку для тимчасового перебування осіб з ознаками ГРЗ до моменту перевезення в карантинну зону.

 5. Проректор з господарської частини МЕЛЬНИКОВИЧ Андрій Миколайович забезпечує транспорт для перевезення студента у карантинну зону.

 1. Студентське самоврядування забезпечує доставку необхідних ліків, харчів та інших предметів першої необхідності для студентів, які перебувають на самоізоляції в карантинній зоні, які кожен повинен буде придбати сам.

 2. Доступ до ізоляційної та карантинної зони можуть мати лише окремі уповноважені особи з використанням повного набору засобів індивідуального захисту.

 3. ЛНМА імені М.В.Лисенка зобов’язується забезпечити студента засобами для дезінфекції у карантинній зоні.

 4. Студент, що переселяється в ізоляційну та карантинну зону, повинен мати власну постіль та усі речі особистого вжитку. Під час перебування в цій зоні адміністрація забезпечує можливість прання речей коштом ізольованих студентів.

Алгоритм дій на етапі виявлення симптомів

 1. У разі виявлення симптомів ГРВІ «студент-пацієнт» за допомогою телефону чи інших засобів онлайн комунікації повідомляє про них своїх батьків, деканів або заступників деканів і співмешканців, а також зобов’язаний зателефонувати до свого сімейного лікаря для консультації і повідомити про свій стан та симптоми захворювання.

 2. Якщо «студент-пацієнт» проживає в межах 50 км до м.Львова, він/вона вирішує зі сімейним лікарем та батьками/опікунами питання щодо повернення додому. У разі повернення додому сам студент та його батьки несуть відповідальність за переїзд.

 3. Якщо «студент-пацієнт» залишається, то переходить в ізоляційну зону та карантинну зону ЛНМА імені М.В.Лисенка.

 4. У разі відмови студента з ознаками ГРВІ від повернення додому або переходу в ізоляційну та карантинну частину його/її відраховують з гуртожитку за порушення умов проживання.

Алгоритм дій на етапі встановлення діагнозу

 1. У межах 48-72 годин з моменту появи симптомів ГРВІ «студент-пацієнт» повинен пройти обстеження для виявлення SARS CoV-2 (ПЛР тестування) у сімейного лікаря (проживаючі дома) або у приміщенні карантинної зони (проживаючі у гуртожитку).

 2. Відповідально особа академії сестра медична ЗАРИЦЬКА Леся Богданівна освіти забезпечує відбір матеріалу на дослідження.

 1. До встановлення діагнозу «студента-пацієнта» йогої співмешканці залишаються в кімнаті проживання на ізоляції навіть за відсутності в них симптомів ГРВІ. Якщо діагноз із захворювання «студента-пацієнта» на COVID-19 не підтверджується, вони можуть вийти з ізоляції. Якщо діагноз із захворювання «студента-пацієнта» на COVID-19 підтверджується, вони повинні залишитися в ізоляції в цій кімнаті протягом 14 днів. Студентське самоврядування забезпечує доставку необхідних харчів та інших предметів першої необхідності для цих студентів., придбані за їх кошти.

 2. У разі відмови студента з ознаками ГРВІ від обстеження для виявлення SARS CoV2 за допомогою ПЛР тестування його/її відраховують з гуртожитку за порушення умов проживання. У разі виникнення складнощів із поверненням такого студента додому йому може бути надана можливість проживання в карантинній зоні не більше 3-х днів.

 3. У разі негативного результату лабораторного обстеження на SARS CoV-2 студент з ознаками ГРВІ має перебувати в карантинній зоні до повного одужання та повторного тестування.

Алгоритм дій при підтвердженні діагнозу SARS CoV-2

 1. У разі позитивного результату лабораторного обстеження на SARS CoV-2 (ПЛР тестування) «студент-пацієнт» перебуває у карантинній частині. Там він може перебувати за умови легкого перебігу хвороби відповідно до стандартів затверджених наказом МОЗ України і якщо йому було відмовлено в госпіталізації.

 2. Медичну допомогу даним особам надає сімейний лікар, лікар здоровпункту академії.

 3. При ускладненні перебігу COVID-19 «студент-пацієнт» повинен бути госпіталізований у заклад охорони здоров’я за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

 4. Студент може повернутися на навчання та проживання в гуртожитку після повного одужання, що підтверджене обстеженням на виявлення SARS CoV-2 методом ПЛР за умови дотримання усіх пунктів даного положення.

Алгоритм дій при підтвердженні діагнозу SARS CoV-2 щодо контактних

 1. При виявлені випадку коронавірусної хвороби в групі, уся група студентів перебуває на самоізоляції 14 діб за місцем проживання.

 2. У разі появи симптомів захворювання здійснюються заходи відповідно до Алгоритм дій на етапі виявлення симптомів

 3. Списки контактних складають старости груп і передають деканам або їх заступникам електронною поштою.

 1. Контактні особи підлягають обстеженню методом ПЛР на 14 день з моменту контакту.

 2. Відповідальна особа медична сестра ЗАРИЦЬКА Леся Богданівна забезпечує контроль за обстеженням мобільною бригадою підлягаючого контингенту.

 3. Відповідальна особа ЗАРИЦЬКА Л.Б. забезпечує щоденне опитування телефоном про стан здоров’я контактних за місцем їх проживання, що фіксує у журналі спостережень.

 4. Контактні студенти допускаються до занять при негативному результаті на виявлення РНК SARS CoV-2 методом ПЛР за умови відсутності клінічних ознак захворювання.

2. Відповідальні за дію наказу: проректор з АГР МЕЛЬНИКОВИЧ А.М.,                        сестра медична академії ЗАРИЦЬКА Л.Б., завідувач гуртожитку ШПАРТАК В.І.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Підстава: лист Львівської обласної державної адміністрації від 07.09.2020 р. за № 09-09/1844.

Р Е К Т О Р                                                                                            І. М. ПИЛАТЮК

Погоджено:

Проректор з адміністративно-господарської роботи               А. М. МЕЛЬНИКОВИЧ

Провідний юрисконсульт                                                                               А. І. САЛО

Всі права захищено © Львівська національна музична академія імені М.В.Лисенка, 2015
Створено Inneti Innovations